Kinkekorvid jõuludeks telli Metsikust Eestist!

Jõulukingid telli varakult!

Jõulud lähenevad suure hooga ning meie teadmiste kohaselt on parim kink maitsev, kvaliteetne, eestimaine toit kaunis ja praktilises kinkekorvis (olgu selleks traatkorv, puidust kast või hoopis lõikelaud või kotike). Pärast hea ja paremaga maiustamist saab kingiomanik nn pakendi igapäevasesse kasutusse võtta.

Eelmise aasta edukas kogemus, kus korraga läks teele 500 kinkekorvi, andis meile ensekindluse ja teadmise, et väikese ettevõtjana saame hakkama ka suurte tellimustega. Me leiame alati lahenduse, isegi kui õues oli tarnepäeval üle 20 kraadi külma, leidsime me lahendused, kuidas tooted turvaliselt kohale viia. Jah, me viime ise kauba kohale, et saakime olla 100% kindel.

Kuidas meie kinkekorvide seast valida?

Oleme kokku pannud tellimusvormi, mille põhjal saate kõik oma soovid lihtsalt kirja panna ja meile saata.

Esmalt, mõeldes kingi saajale, on kõige lihtsam, kui leiad meie pakutud vairantidest sobiva teema - MAGUS, METS, KALA, SÕBER, ITAALIA. Kui sobivat ei leia või kui tahaks igast korvist natukene enda pakki saada, siis pane see kirja tellimusvormi viimasesse lahtrisse.

Sel aastal pakume iga teema lõikes kingikorve, mida on võimalik komplekteerida nii toatemperatuuril säilitatavateks kui ka natukene jahedamat temperatuuri nõudvateks, kuid on lühiajaliselt ka soojemas ruumis säilivad. Temperatuurinõudlikud on korvid, mis sisaldavad juustu, vorsti ja kala. Kui temperatuuri pole võimalik tagada, saame korvi komplekteerida vinnutatud ja marineeritud toodetega, mis ei eelda eritingimusi korvi säilitamiseks.

Meil on häid nippe, kuidas ka temperatuurinõudlikke pakke hoiustada ja kinkida - võta meiega ühendust ja me anname kindlasti nõu.

Kuigi oleme iga teema puhul pakkunud meie arvates selle teemaga enim sobiva pakendi, saate oma valiku puhul ka seda muuta.  Sel aastal pakime tooted juba eelmistel aastatel sooja tagasisidet saanud metallkorvi, puidust kasti, lõikelauale ja linasest kotti. Tõesti, need kõik on Eestis toodetud.
NB! Kui sul on endal mõni äge idee, kuidas pakkida, siis me aitame hea meelega seda teostada.

Kinkekorvi eelarve.

Siis pane paika eelarve. Kas teil on kindel summa või mingi hinnavahemik? Kas kingikorvis võiks olla ka alkohoolne jook? Kui teil on kindel nägemus, mitu toodet peaks kindlasti kingikorvis olema, siis pane ka see kirja.

Mõtle ka läbi, kas kinkekorvile peaks oleme lisatud personaliseering.

Kinkekorvi tarneaeg ja säilitamine.

Eelnevalt juba puudutasime säilitamistemperatuuri. Mõelge läbi, kus te tellitud kinkekorve hoiate, millal toimub üleandmine ja kas kingisaaja siirdub pakiga kohe koju/saab panna jahedasse või peab see veel kusagil soojas seisma.

Tarneaeg pange võimalikult hiline. Meie tagame õigeaegse tarne ja teie ei pea suurt hulka korve enda ruumides ladustama. Eelmise aasta kogemus näitas, et üritus, kus korve üle antakse, ongi see kõige õigem päev:)

Personaliseering.

Kõigile toodetele on võimalik lisada personaliseering. Olenevalt eelarvest, saab lisada personaliseeringu väikese kaardi, graveeringu või koti puhul tikandina.
 

Ära tekita endale stressi, vaid luba meil olla sinu usaldusväärne partner!

Vastused puuduvad

Email again: