Jõulukingid telli juba täna!

Kuigi alles on september, käivad meil juba ettevalmistused jõuludeks. Tegelikult tegutsesime jõulude suunal juba kevadel, mil otsisime erinevaid kootööpartnereid ja tootjaid.

Nüüd on meie lemmikutest toodetest nimekiri koos. Kuna kõik on 100% eestimaine ja tegemist väiketootjatega, saada oma tellimus juba varakult teele, et tagada meelepärane kinkekorv soovitud ajaks.

Kuidas meie kinkekorvide seast valida?

Oleme kokku pannud tellimusvormi, mille põhjal saate kõik oma soovid lihtsalt kirja panna ja meile saata.

Esmalt, mõeldes kingi saajale, on kõige lihtsam, kui leiad meie pakutud vairantidest sobiva teema - MAGUS, METS, KALA, SÕBER, ITAALIA. Kui sobivat ei leia või kui tahaks igast korvist natukene enda pakki saada, siis pane see kirja tellimusvormi viimasesse lahtrisse.

Sel aastal pakume iga teema lõikes kingikorve, mida on võimalik komplekteerida nii toatemperatuuril säilitatavateks kui ka natukene jahedamat temperatuuri nõudvateks, kuid on lühiajaliselt ka soojemas ruumis säilivad. Temperatuurinõudlikud on korvid, mis sisaldavad juustu, vorsti ja kala. Kui temperatuuri pole võimalik tagada, saame korvi komplekteerida vinnutatud ja marineeritud toodetega, mis ei eelda eritingimusi korvi säilitamiseks. 

Meil on häid nippe, kuidas ka temperatuurinõudlikke pakke hoiustada ja kinkida - võta meiega ühendust ja me anname kindlasti nõu.

Kuigi oleme iga teema puhul pakkunud meie arvates selle teemaga enim sobiva pakendi, saate oma valiku puhul ka seda muuta.  Sel aastal pakime tooted metallkorvi, puidust kasti, lõikelauale ja linasest kotti. Tõesti, need kõik on Eestis toodetud.

Kingikorvi eelarve.

Siis pane paika eelarve. Kas teil on kindel summa või mingi hinnavahemik? Kas kingikorvis võiks olla ka alkohoolne jook? Kui teil on kindel nägemus, mitu toodet peaks kindlasti kingikorvis olema, siis pane ka see kirja. 

Mõtle ka läbi, kas kinkekorvile peaks oleme lisatud personaliseering.

Kingikorvi tarneaeg ja säilitamine.

Eelnevalt juba puudutasime säilitamistemperatuuri. Mõelge läbi, kus te tellitud kinkekorve hoiate, millal toimub üleandmine ja kas kingisaaja siirdub pakiga kohe koju/saab panna jahedasse või peab see veel kusagil soojas seisma. 

Tarneaeg pange võimalikult hiline. Meie tagame õigeaegse tarne ja teie ei pea suurt hulka korve enda ruumides ladustama.

Personaliseering

Kõigile toodetele on võimalik lisada personaliseering. Olenevalt eelarvest, saab lisada personaliseering väikese kaardi või graveeringuna.
 

Ära tekita endale stressi, vaid luba meil olla sinu usaldusväärne partner!

1 vastus

Email again:
Kaili Kibal 27. november 2021
Jõulukingid